Categorie: Slider

img7

Lamot beschikt over 8 zalen met een capaciteit variërend van 5 tot 500 personen. Alle zalen zijn geclimatiseerd en uitgerust met gratis draadloos internet. Het Auditorium is ons paradepaardje en heeft een capaciteit van 298 personen. Mechelen-Centraal (750m2), biedt plaats aan 480 personen en is uiterst geschikt voor recepties, beurzen, walking diners, bedrijfsfeesten en productpresentaties. […]

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor 8 multifunctionele zalen
uniek-erfgoedkarakter

Het historische karakter van de oude brouwerij maakt van Lamot het ideale vertrekpunt voor het erfgoedbeleid in en rond de stad Mechelen. Bedoeling is om vanuit Lamot een ruim publiek op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met het Mechelse erfgoed. Dit gebeurt onder meer via de traditie van de grote zomertentoonstelling in Lamot i.s.m. de […]

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor Uniek erfgoedkarakter
eigen-catering

Een geslaagd evenement op een toplocatie is pas compleet wanneer de ontvangsten, koffiebreaks, lunches, recepties, diners of walking dinners tot in de puntjes verzorgd zijn. Grand Café Lamot, is hierin de ideale partner en verzorgt zowel uw kleine als grote evenementen. Kwaliteit en service zijn de voornaamste troeven. Vraag ons naar de verschillende mogelijkheden.

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor Eigen catering
foto4

Houdt u van een zicht op het water en de Vismarkt of verkiest u een prachtig panorama over de historische binnenstad en haar omgeving? Aan u de keuze! Op wandelafstand van Lamot bevinden er zich verschillende parkeermogelijkheden en hotels. Lamot is centraal en strategisch gelegen tussen Brussel en Antwerpen en is gemakkelijk bereikbaar. Lamot ontvangt […]

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor Centrale ligging
team_new

CONGRESWERKING Jan Simons – Manager 
jan@lamot.dev01.25th.be Ben Dehaes – Congresmanager 
ben@lamot.dev01.25th.be Aziza Amtout – Congresmanager 
aziza@lamot.dev01.25th.be Sofie Vermetten – Congresmanager 
sofie@lamot.dev01.25th.be Sofie Van Hoye – Onthaal
 sofievh@lamot.dev01.25th.be Luc Hilderson – Technisch Adviseur 
luc@lamot.dev01.25th.be Clift Debusschere – Technisch medewerker 
clift@lamot.dev01.25th.be ERFGOEDWERKING Anouk Stulens – Erfgoedcoördinator 
anouk.stulens@mechelen.be Koen Vermeulen
 koen.vermeulen@mechelen.be Greet Voorhoof 
greet.voorhoof@mechelen.be

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor Professionele service
img6

Een uniek congrescentrum gelegen langs het water, in het historisch centrum van Mechelen. De voormalige brouwerij, waar tot de jaren tachtig het legendarische Lamotbier geproduceerd werd, is vandaag één van de meest gedurfde staaltjes hedendaagse architectuur in het hart van Mechelen. Het gerenoveerde Lamotgebouw doet in eerste instantie dienst als een inspirerend decor voor uw […]

  • Posted in Slider
  • Reacties staat uit voor Historische locatie